2022-2023
Julie Directeur julie.snauwaert@scholengroep.gent | |
Anja Zorgcoördinator Anja.Notteboom@dekleineicarus.be | |
Hulya Secretariaat (leerlingenadministratie) leerlingensecretariaat@dekleineicarus.be | |
Ingrid Secretariaat (leerlingenadministratie) leerlingensecretariaat@dekleineicarus.be | |
Astrid Secretariaat astrid.meskens@scholengroep.gent | |
Els K0: de Kevers Ondersteuning ‘Reggio Emilia’/dalton Els.Van.Haute@dekleineicarus.be | |
Anupa K0: de Kevers Anupama.Verstraeten@dekleineicarus.be | |
Karoline Kinderbegeleidster Karoline.Goemaere@dekleineicarus.be | |
Sara K1: de Vlinders sara.decubber@dekleineicarus.be | |
Hilde K1: de Vlinders Hilde.Van.Hedent@dekleineicarus.be | |
Emily K2: de Bijtjes Emily.Vercruysse@dekleineicarus.be | |
Sara K3: de Libellen Sara.Aelterman@dekleineicarus.be | |
Mien K3: de Libellen Zorg en beleidsondersteuning Mien.Van.Laethem@dekleineicarus.be | |
Lorenzo L1: de Pinguïns Lorenzo.Dhaese@dekleineicarus.be | |
Rin L2: de Zwaluwen Rin.Neirynck@dekleineicarus.be | |
Emma L3: de Paradijsvogels Emma.Paris@dekleineicarus.be | |
Nele L4: de Flamingo's Nele.Van.Riet@dekleineicarus.be | |
Lisse L5: de Kraanvogels lisse.dhoker@dekleineicarus.be | |
Lisa L6: de Torenvalken lisa.neyt@dekleineicarus.be | |
Dorien Zorg en CSF-coördinator Mentor en stagecoördinator Dorien.Van.Den.Steen@dekleineicarus.be | |
Sharon Zorg en daltoncoördinator Sharon.Blanchaert@dekleineicarus.be | |
Laurence Lichamelijke opvoeding Laurence.Peeters@dekleineicarus.be | |
Sébastien Lichamelijke opvoeding Sebastien.Henrist@dekleineicarus.be | |
Claudine L1, L2, L4: roomskatholieke godsdienst Claudine.De.Baere@dekleineicarus.be | |
Anne-Mie L3: roomskatholieke godsdienst Anne-mie.Carpentier@dekleineicarus.be | |
Liesbet L5, L6 : roomskatholieke godsdienst Liesbet.Vangeeteruyen@dekleineicarus.be | |
Zeliha L1, L2, L4, L5, L6: islamitische godsdienst Zeliha.Kahriman@dekleineicarus.be | |
Zalie L1-L6: Niet-confessionele zedenleer bajramizalie@gmail.com | |
Frans ICT-coördinator frans.de.neve@scholengroep.gent | |
Yassine Onderhoud | |
Hanan Onderhoud | |
Katrien Begeleider van de opvang en K0/K1 | |
Christine Begeleider van de opvang en keuken | |
Greet Begeleider van de opvang en K0/K1 | |
Cida Begeleider van de opvang | |
Jean Luc Begeleider van de opvang en onderhoud | |
Monia Begeleider van de opvang en keuken | |
Patrick Begeleider van de opvang, keuken en klusjesman | |
Fleur Werkstudent | |
Hajar Werkstudent | |
Famke Werkstudent | |
Mounia Werkstudent | |
Ellen Werkstudent |
]