Schoolteam

2022-2023

Julie
Directeur
julie.snauwaert@scholengroep.gent
Anja
Zorgcoördinator
Anja.Notteboom@dekleineicarus.be

Astrid
Secretariaat
astrid.meskens@scholengroep.gent
Hulya
Secretariaat (leerlingenadministratie)
leerlingensecretariaat@dekleineicarus.be

Ingrid
Secretariaat (leerlingenadministratie)
leerlingensecretariaat@dekleineicarus.be

Els
K0: de Kevers
Ondersteuning ‘Reggio Emilia’/dalton

Els.Van.Haute@dekleineicarus.be

Anupa
K0: de Kevers
Anupama.Verstraeten@dekleineicarus.be

Karoline
Kinderbegeleidster
Karoline.Goemaere@dekleineicarus.be
Sara
K1: de Vlinders
sara.decubber@dekleineicarus.be
Hilde
K1: de Vlinders
Hilde.Van.Hedent@dekleineicarus.be
Emily
K2: de Bijtjes
Emily.Vercruysse@dekleineicarus.be
Sara
K3: de Libellen
Sara.Aelterman@dekleineicarus.be
Mien
K3: de Libellen
Zorg en beleidsondersteuning
Mien.Van.Laethem@dekleineicarus.be
Lorenzo
L1: de Pinguïns
Lorenzo.Dhaese@dekleineicarus.be
Rin
L2: de Zwaluwen
Rin.Neirynck@dekleineicarus.be
Emma
L3: de Paradijsvogels
Emma.Paris@dekleineicarus.be
Nele
L4: de Flamingo's
Nele.Van.Riet@dekleineicarus.be
Lisse
L5: de Kraanvogels
lisse.dhoker@dekleineicarus.be
Lisa
L6: de Torenvalken
lisa.neyt@dekleineicarus.be
Dorien
Zorg en CSF-coördinator
Mentor en stagecoördinator
Dorien.Van.Den.Steen@dekleineicarus.be
Sharon
Zorg en daltoncoördinator
Sharon.Blanchaert@dekleineicarus.be
Laurence
Lichamelijke opvoeding
Laurence.Peeters@dekleineicarus.be
Sébastien
Lichamelijke opvoeding
Sebastien.Henrist@dekleineicarus.be
Claudine
L1, L2, L4: roomskatholieke godsdienst
Claudine.De.Baere@dekleineicarus.be
Anne-Mie
L3: roomskatholieke godsdienst
Anne-mie.Carpentier@dekleineicarus.be
Liesbet
L5, L6 : roomskatholieke godsdienst
Liesbet.Vangeeteruyen@dekleineicarus.be
Zeliha
L1, L2, L4, L5, L6: islamitische godsdienst
Zeliha.Kahriman@dekleineicarus.be
Hanne
L1-L6: Niet-confessionele zedenleer
Hanne.Verbelen@dekleineicarus.be
Frans
ICT-coördinator
frans.de.neve@scholengroep.gent
Yassine
Onderhoud
Hanan
Onderhoud
Katrien
Begeleider van de opvang en K0/K1
Christine
Begeleider van de opvang en keuken
Greet
Begeleider van de opvang en K0/K1
Cida
Begeleider van de opvang
Jean Luc
Begeleider van de opvang en onderhoud
Monia
Begeleider van de opvang en keuken
Patrick
Begeleider van de opvang, keuken en klusjesman
Fleur
Werkstudent
Hajar
Werkstudent
Famke
Werkstudent
Mounia
Werkstudent
Ellen
Werkstudent

 

 

 

 

 

 

 

]